Autoservis Trenčín, člen mezinárodnej skupiny Q-Service

Opravy automobilov všetkých značiek

Hľadáte dostupné a spoľahlivé služby autoservisu v Trenčíne?“

Autotrade Trenčín vám ponúka opravy automobilov všetkých značiek s minimálnou dobou čakania v závislosti na závažnosti poruchy a rozsahu potrebných opráv.

Automechanik vypĺňa záznam o servise

Aktuálne akcie

STOP Covid-19

Bojujte s COVID-19 účinne aj pri cestovaní v aute. Objednajte si profesionálne vyčistenie klimatizácie.

Prezuj ma 2021

Prezujte svoje auto včas a jazdite bezpečnejšie. Objednajte si výmenu kolies, prezúvanie a vyvažovanie.

Ako v Autrotrade pracujeme

Ak sa rozhodnete s vašim problémom obrátiť na nás, môžete od nás očakávať individuálny prístup a riešenie vašich problémov kvalifikovanými špecialistami. Vždy s vysokou mierou precíznosti a zodpovednosti za odvedenú prácu.

Môžete počítať s tým, že oprava bude uskutočňovaná s použitím najmodernejšej techniky v oblasti poskytovania služieb autoservisu.

Alternatívne môžeme spolu prebrať použitie ekonomicky výhodnejších náhradných dielov. Alebo dokonca celkové nastavenie optimalizácie účelnosti a efektívnosti vynaložených finančných prostriedkov na predmetnú opravu alebo úpravu vášho automobilu.

Služby nášho autoservisu

Ponúkame vám tiež diagnostiku, plnenie a dezinfekciu klimatizácií, odstránenie zápachu ozonizérom.

Výmenu rozvodov motora, výmeny autoskiel, služby pneuservisu, nastavenie geometrie, diagnostiku, predaj a montáž ťažných zariadení, servis TPMS systémov, nastavenie svetiel, prípravu vozidla na STK a ER, opravy po havárii a ďalšie služby.

Predávame aj náhradné diely.

Ako prebieha servis

Pred príchodom do autoservisu si prosím skontrolujte technický preukaz. Vezmite si ho so sebou. Rovnako ako aj doklad totožnosti.

Ak nie ste vlastník vozidla, vezmite so sebou plnú moc alebo iné údaje o vlastníkovi vozidla vrátane kontaktných údajov.

Doba trvania bezplatnej prehliadky automobilu závisí od jej rozsahu. Bežná prehliadka v našom autoservise trvá približne 30 minút.

Dĺžka opravy závisí vždy od miery poškodenia alebo potreby rozsahu opráv.

Vždy urobíme všetko preto, aby ste váš automobil mali k dispozícii v čo najkratšom možnom termíne.

Po príchode k nám odstavíte automobil na parkovisku pred autoservisom. Prídete k nám na našu recepciu a o všetko ostatné sa už postaráme.

Ak nie ste objednaný, prekonzultujeme vadu vášho automobilu. Údaje od vás si zaznamenáme v našom servisnom systéme. Následne naplánujeme termín vašej návštevy u nás. 

V prípade, že to naše kapacity umožňujú, urobíme diagnostiku alebo sa priamo pustíme do opravy vady, ktorú potrebujete odstrániť.

Súčasne vám odporučíme alternatívy k vymieňanému tovaru, nastavíme predpokladanú kalkuláciu a optimalizáciu vašich nákladov.

Ak je možné vadu odstrániť na počkanie, môžete počkať v našom príjemnom salóniku.  Prečítať si časopis alebo dennú tlač, pozrieť aktuálne televízne spravodajstvo alebo si dať kvalitnú kávu. Internet cez Wi-Fi je samozrejmosťou.

Ak vadu nie je možné odstrániť v krátkom časovom intervale, dohodneme si termín, kedy si pre automobil môžete prísť. Prípadne sa dohodneme na otvorenom termíne, pričom vám zavoláme vo chvíli, keď váš automobil bude opravený.

V prípade, že to naše aktuálne personálne kapacity umožňujú, zaistíme vám odvoz a dovoz.

Po realizácii opravy vášho automobilu, urobí zodpovedný technik kontrolnú jazdu.

Následne vám oznámime, že si môžete automobil prevziať a uhradiť cenu tovaru a poskytnutých služieb.

V poslednej fáze vašej návštevy u nás nám bude záležať na vašej spokojnosti a na tom, aby ste sa na nás aj naďalej obracali pri servise vášho automobilu.

Neváhajte nám preto otvorene vyjadriť svoj názor, je pre nás dôležitý.

Náš individuálny prístup k vám znamená aj to, že s vašim odchodom od nás odchádza aj naša dobre odvedená práca na vašom vozidle a dôvera, ktorú vám poskytneme pri každej vašej ďalšej návšteve.

Radi vám poradíme

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Chcete sa spýtať na možnosti opravy vášho vozidla?

Neváhajte nás kontaktovať.

Jazdite bezpečne na spoľahlivom aute

Objednajte sa na bezplatnú prehliadku vášho automobilu. Zistite technický stav svojho vozidla a vyhnite sa zbytočnej nehode či poškodeniu dôležitých súčiastok.